Značka Fokapo je součástí společnosti Z STUDIO, která je výrobcem tiskovin a disponuje nejen velkým množstvím strojů pro digitální i ofsetový tisk, ale nabízí i mnoho doprovodných služeb, jako např. tvorbu textu, překlady textů, grafické práce, kompletaci zakázek a jejich uskladnění.

Název Fokapo je tvořen počátečními písmeny slov FOtografie, KAlendáře, Prezentace Online. Sortiment a služby této značky nabízíme především profesionálním, ale i amatérským fotografům.

Mimo klasický tisk fotografií, kalendářů a fotoknih nabízíme také tisk na fotoplátna, pvc a kapa desky. Připravili jsme i unikátní službu s nabídkou zpracování on-line prezentací autorských a výběrových kalendářů. Tato služba je určená především pro autory, kteří chtějí prezentovat své fotografie prostřednictvím prodeje svých nástěnných kalendářů. On-line prezentací osloví maximum potenciálních zájemců a díky možnosti závěrečné objednávky získá zajímavou množstevní slevu. Mimořádná výhoda se skrývá v tisku jen tolika kalendářů, kolik autor skutečně prodá a nemusí tak investovat žádné peníze navíc.

Komunikace probíhá individuálně prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky, abychom se co nejvíce přizpůsobili přáním jednotlivých zákazníků. Pro každou poptávku zpracujeme samostatnou kalkulaci, čímž dosáhneme nejnižší možné ceny. Poradíme také s konkrétním grafickým zpracováním, výběrem materiálů, optimálním počtem kusů, apod.

Těšíme se na spolupráci a vaše zakázky.
tým Fokapo

Telefon: +420 577 009 781 denně 8-16 hodin
Mail: fokapo@fokapo.cz
Adresa: Z STUDIO, spol. s r.o., FOKAPO, Průmyslová 1305, Malenovice, 763 02 Zlín

Tiskneme na moderních strojích

Vlastníme tiskový stroj HP Indigo založený na unikátní technologii, která v sobě kombinuje kvalitu ofsetového tisku s rychlostí a variabilitou tisku digitálního. K dispozici máme i stroje pro digitální a ofsetový tisk. Jako jediní v ČR nabízíme možnost tisku speciální technologií Hi-Fi tisk®.

Materiály

Tiskneme na exkluzivní fotopapíry, které jsou odolné proti potrhání, poškrábání, vlhkosti, mastnotě a dokonce i polití vodou. Je možné vybírat z variant: matný, lesklý a metalický fotopapír. Jejich vzorky vám na vyžádání rádi zašleme. Fotoobrazy nabízíme v různém provedení podle nároků zadavatele.

Nabízené způsoby dopravy

  • Osobní odběr v sídle společnosti – zdarma.
  • DPD balík (pro doručení v České republice) – 99,- Kč včetně DPH.

Možnosti platby

  • Společně se zakázkou je zaslána faktura, která bude následně uhrazena standardním bankovním převodem.